BİRİNCİ GRUP MAÇLARI

1. Hafta 15/16 Ekim 2011

Kadıköy Bay

Istanbul Lions (42) — (7) Eskişehir Aqua
22 Ekim 2011 | Marmara Besyo Stadı | 09.00 (sentetik çim saha)

Salih Günaçtı BG SK (5) — (52) Ottomans Rugby
22 Ekim 2011 | Marmara Besyo Stadı | 11.30 (sentetik çim saha)

BÜYÜKDERE SK(0) — (65) İstanbul Gençlik ve Spor Kulübü
22 Ekim 2011 | Marmara Besyo Stadı | 14.30 (sentetik çim saha)

2. Hafta 29-30 Ekim 2011

İstanbul Gençlik ve Spor Kulübü Bay

İstanbul Ragbi SK (57) v BÜYÜKDERE SK (8)
30 Ekim 2011 | Marmara Besyo Stadı | 13.00 (sentetik çim saha)
Hakemler :Hilmi Koç Üni.SKak (baş hakem), Kemal Ege Gürkan (yan hakem), Güven Taşoğlu (yan hakem)

Eskişehir Aqua v Salih Günaçtı BG SK
24 Aralık 2011 | Muttalıp Stadı| 13:00

Kadıköy (80) v Istanbul Lions (0)
30 Ekim 2011 | Marmara Besyo Stadı | 15.00 (sentetik çim saha)
Hakemler :Kemal Ege Gürkan (baş hakem), Oytun Çolok, Doğukan D Alkan

3. Hafta 13 Kasım 2011

Istanbul Lions Bay

Salih Günaçtı BG SK (5) v Kadıköy (80)
13 Kasım 2011 | Marmara Besyo Stadı | 09.30 (sentetik çim saha)
Hakemler: Oytun ÇÖLOK (Baş hakem) – Özgür KÜÇÜKATEŞ (çizgi hakemi) — Oğulcan ULAŞ (çizgi hakemi)

İstanbul Gençlik ve Spor Kulübü (27) v İstanbul Ragbi SK (39)
13 Kasım 2011 | Marmara Besyo Stadı | 11.30 (sentetik çim saha)
Hakemler : Hilmi KOÇAK (Baş hakem) – Ömer ARISOY (çizgi hakemi) — Noyan AYTURAN (çizgi hakemi)

BÜYÜKDERE SK (80) v Eskişehir Aqua (5)
13 Kasım 2011 | Marmara Besyo Stadı | 13.30 (sentetik çim saha)
Hakemler : Güven TAŞOĞLU (Baş hakem) — Alper ÇAMLICA (çizgi hakemi) — Oğulhan KABADAYI (çizgi hakemi)

4. Hafta 26/27 Kasım 2011

İstanbul Ragbi SK Bay

Eskişehir Aqua (0) v İstanbul Gençlik ve Spor Kulübü (100)
26 Kasım 2011 | Muttalıp Stadı| 13:00
Hakemler: Kemal Ege Gürkan (Baş hakem), Zeynep Yalman (çizgi hakemi), Mehmet Karalar (çizgi hakemi)

Kadıköy (70) v BÜYÜKDERE SK (0)
27 Kasım 2011 | Marmara Besyo Stadı| 13:30
Hakemler: Alper Çamlıca (Baş hakem), Güven Taşoğlu (çizgi hakemi), Paata Gagoshidze (çizgi hakemi)

Istanbul Lions v Salih Günaçtı BG SK
27 Kasım 2011 | Marmara Besyo Stadı| 11:30
Hakemler: Oğulhan Kabadayı (Baş hakem), Alican Acar (çizgi hakemi), Murat Büyükkaymakçı (çizgi hakemi).

5. Hafta 10/11 Aralık 2011

Salih Günaçtı BG SK Bay

BÜYÜKDERE SKv Istanbul Lions – ERTELENDİ

İstanbul Gençlik ve Spor Kulübü v Kadıköy
10 Aralık 2011 | Marmara Besyo Stadı| 11:00

İstanbul Ragbi SK v Eskişehir Aqua
10 Aralık 2011 | Marmara Besyo Stadı| 13:00

19 Mayıs Üni. SK v Koç Üni.SK – (1.grup müsabakası)
10 Aralık 2011 | 19 Mayıs Üniversitesi Çim Saha | 13.00

6. Hafta 17/18 Aralık 2011

Eskişehir Aqua SK Bay

Kadıköy v İstanbul Ragbi SK
17 Aralık 011 | İzmit 17 Ağustos Stadyumu (İsmetpaşa Stadı yanı) |13.30
Baş hakem Niall Doherty , Çizgi hakemleri: Mehmet erdem AKSU (İstanbul) ve Güven Taşoğlu (İstanbul)

Istanbul Lions v İstanbul Gençlik ve Spor Kulübü
18 Aralık 2011 | Marmara Besyo Stadı| 10:30
Baş hakem Mustafa Kemal Kurt (İstanbul), çizgi hakemleri: Oğuzhan YILMAZGÜLER (İstanbul) ve Gökbey KARATAŞ (İstanbul)

Salih Günaçtı BG SK v BÜYÜKDERE SK
18 Aralık 2011 | Marmara Besyo Stadı| 09:00
Baş hakem: Serdar ÇAM (İstanbul), Çizgi hakemleri: Oğulhan Kabadayı (İstanbul) ve Ömer Arısoy (İstanbul)

7. Hafta 7/8 Ocak 2012

BÜYÜKDERE SK Bay
Salih Günaçtı BG SK v İstanbul Gençlik ve Spor Kulübü
07 Ocak 2011 | Marmara Besyo Stadı| 10:00

Istanbul Lions v İstanbul Ragbi SK
07 Ocak 2011 | Marmara Besyo Stadı| 12:00

Kadıköy v Eskişehir Aqua
07 Ocak 2011| Marmara Besyo Stadı| 14:00

İKİNCİ GRUP MAÇLARI

1. Hafta 23 Ekim 2011

19 Mayıs Üni. SK (29) — (3) Edirne Spor Basketbol Kulübü
23 Ekim 2011 | 19 Mayıs Üniversitesi Çim saha | 13.00)

Koç Üni.SK (62) — (0) Eskişehir Anadolu Gençlik SK
22 Ekim 2011 | Marmara Besyo Stadı | 16.00 (sentetik çim saha)

Dereköy GÖ SK (3) — ODTÜ SK (68)
23 Ekim 2011 | İzmit 17 Ağustos Stadyumu (İsmetpaşa Stadı yanı) |11.00

2. Hafta 30 Ekim 2011

Edirne Spor Basketbol Kulübü (20) v Dereköy GÖ SK (5)
29 Ekim 2011 | Şükrü Paşa Stadı | 13.00 (çim saha)
Hakemler :Mustafa Kemal (baş hakem), Mehmet Erdem Aksu(yan hakem), Çağan Aceter(yan hakem)

Eskişehir Anadolu Gençlik SK (0) v ODTÜ SK (99)
30 Ekim 2011 | Muttalıp Stadı | 13.00 (sentetik çim saha)
Hakemler :Paata Gogoshidze (baş hakem), Hasan Kartarı (yan hakem), Zeynep Yalman (yan hakem)

19 Mayıs Üni. SK v Koç Üni.SK – (10 Aralık 2011)
10 Aralık 2011 | 19 Mayıs Üniversitesi Çim Saha | 13.00

3. Hafta 13-19-20 Kasım 2011

ODTÜ SK (17) v 19 Mayıs Üni. SK (37)
12 Kasım 2011 | ODTÜ Stadı | 13:00
Hakemler : Mustafa Kemal KURT (Baş hakem) – Başar Çiçek (çizgi hakemi) ve Niall Doherty (çizgi hakemi)

Koç Üni.SK v Edirne Spor Basketbol Kulübü ERTELENDİ
27 Kasım 2011 | Marmara Besyo Stadı | 13.30 (sentetik çim saha)

Dereköy GÖ SK (17) v Eskişehir Anadolu Gençlik SK (10)
20 Kasım 2011 | Muttalıp Stadı| 14:30
Hakemler: Hasan KARTARI (Baş hakem) – Kemal Ege GÜRKAN (çizgi hakemi) — Zeynep YAMAN (çizgi hakemi)

4. Hafta 3/4 Aralık 2011

Edirne Spor Basketbol Kulübü (45) v Eskişehir Anadolu Gençlik SK (0)
04 Aralık 2011 | Şükrü Paşa Stadı | 14.00 (çim saha)
Hakemler: Oytun Çölok (Baş hakem), Ömer Kahya (çizgi hakemi) — Egemen Özkan (çizgi hakemi)

19 Mayıs Üni. SK (29) v Dereköy GÖ SK (10)
04 Aralık 2011 | 19 Mayıs Üniversitesi Çim saha | 13.00
Hakemler :Niall Doherty (Baş hakem), Güven Tasoglu (çizgi hakemi) ve Alper Çamlıca (çizgi hakemi)

Koç Üni.SK (0) v ODTÜ SK (66)
04 Aralık 2011 | Marmara Besyo Stadı | 10.00
Hakemler: Hilmi Koçak (Baş hakem), Ömer Arısoy (çizgi hakemi) Noyan Ayturan (çizgi hakemi)

5. Hafta 17/18 Aralık 2011
ODTÜ SK v Edirne Spor Basketbol Kulübü
18 Aralık 2011 | Odtü Kampüs Stadı | 14:00
Baş hakem: Oytun Çölok (İstanbul), Çizgi hakemleri: Sinan YILMAZ (Kocaeli) ve Mert KARAKOCA (Kocaeli)

Dereköy GÖ SK v Koç Üni.SK
17 Aralık 011 | İzmit 17 Ağustos Stadyumu (İsmetpaşa Stadı yanı) |12.00
Baş hakem: Emre Taşkın, çizgi hakemleri: Sinan Yılmaz ve Mert Karakoca

Eskişehir Anadolu Gençlik SK v 19 Mayıs Üni. SK
17 Aralık 011 | Muttalıp Stadı |13.00
Baş hakem: Ertuğrul Günday (Ankara), çizgi hakemleri: Hasan KARTARI (Ankara) ve Zeynep YALMAN (Ankara)

Klasman Maçları

(Maç yerleri kura ile belirlenecektir)

14 Ocak 2012

İki grubun üçüncülerinin 5.lik maçı

Edirne Spor Basketbol Kulübü v İstanbul Gençlik ve Spor Kulübü
14 Ocak 2012 | Şükrüpaşa Stadı |

İki grubun dördüncülerinin 7.lik maçı

Dereköy GÖ SK v Dereköy GÖ SK
15 Ocak 2012 | 17 Ağustos Stadı |

15 Ocak 2012

İki grubun beşincilerinin 9.luk maçı

BÜYÜKDERE SK v Eskişehir Anadolu Gençlik SK
15 Ocak 2012 | 17 Ağustos Stadı |

İki grup altıncılarının 11.lik maçı

Koç Üni.SK v Eskişehir Aqua

Yarı Finaller

(Maçlar grup birincilerinin sahasında oynanacaktır.)

21-22 Ocak 2012

1. Grup birincisi – 2. Grup ikincisi

2. Grup birincisi – 1. Grup ikincisi

Şampiyona Finali ve Üçüncülük Maçı

11-12 Şubat 2012

(Not: Katılan her takım, internet sitesinde bilgileri verilen Hakemlik Kursuna en az 3 üyesi ile katılmak zorundadır ve bunlardan en az ikisi, her hafta diğer takımların belirtilen maçlarında bulunacak hazırlıkta olmalıdır, hakem atamaları maçlardan önce MHK tarafından yapılacaktır.)

İstanbul Kültür Üniversitesi Trojans Ragbi kulübü Büyükdere SK ismi ile yer almaktadır.