Rugby gezginleri Tom Hudson ve Jodie Burton

Tom Hudson ve Jodie Burton

Rugby Takımlarını Bisikletle Seyahat Ederek Ziyaret Eden İngiliz Çift Samsun’da
   Bisikletleriyle birlikte Yeni Zelanda’ya gitmek üzere İngiltere’den yola çıkan Tom Hudson ve Judie Burton, Samsun Rugby Kulübü’nü ziyaret etti. 

   İngiltere’den yola çıkıp Yeni Zelanda’ya bisikletleriyle seyahat eden Tom Hudson ve Judie Burton isimli İngiliz çift, Türkiye’de ilk olarak İstanbul Ottomans’ı ziyaret ettikten sonra Samsun’a giderek Samsun Rugby Kulübü’nü ziyaret etti. Tom Hudson ve Judie Burton, Samsun Rugby Kulübü’nün İlkadım Atletizm Stadı’nda antrenmanını izlerken, antrenmana katılan Tom Hudson, Samsunlu sporcular ile birlikte maç yaptı.
  

Amaçları İngiltere ile Yeni Zelanda arasında bulunan ülkelerdeki rugby takımlarını ziyaret etmek ve rugby takımları ve yolculukları hakkında kitap yazmak olan çift, Türkiye’ye uğramadan önce birçok avrupa ülkesini ve IRB başkanlığını ziyaret etti.

Rotaları yeni zelanda ve 2011 rugby dünya kupasına kadar bu rotayı takip edip rota dahilindeki bütün ülkelerde birkaç hafta geçirerek rugby ile ilgili gelişmeleri takip edecek kulüpler ile görüşecekler.

Rugby gezginleri Tom Hudson ve Jodie Burton” için bir yorum

  • Ocak 20, 2011 tarihinde, saat 11:37
    Permalink

    ben profesional rygbust var ben istiorum seni rygbu da sen bak facebok paata gagoshidze gagoshidzepaata@yahoo.com bole da sonra ben geljam da beraber biuk rygbu turkie

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir